Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

Lieksan Loiske ry

Seuran sähköpostiosoite: lieksanloiske1@gmail.com

 

Hallitus 2017

Mervi Saviranta, puheenjohtaja 0400 229929, mervi.saviranta(at)fimnet.fi

Kaija Eisto, varapuheenjohtaja, 0400 304375,kaija.eisto(at)hotmail.com

Riitta Laatikainen, sihteeri 050 5123035, laatikainenr(at)gmail.com

Satu Oinonen, rahastonhoitaja, 050 4114 232, satu.oinonen(at)pp.inet.fi

Pekka Turunen, jäsen, 0408297748, pekkaturunen46(at)gmail.com

Pentti Mainela, jäsen, 0400 887814, pentti.mainela(at)pp.inet.fi

Pekka Lautanen, varajäsen, 0400 763742, pekkalautanen(at)gmail.com

Risto Kiiskinen, varajäsen, 040 5835128,risto.kiiskinen(at)telemail.fi

****************************

Tiedotus:

Nettisivujen ja Facebookin ylläpito ja päivitys: hallitus

Nettisivujen suunnittelu: Mari Jannela

 

Vaja- ja kalustovastaavat

Pekka Turunen 040 8297 748, pekkaturunen46(at)gmail.com

Pekka Ikonen, 050 3666362, krissu.ikonen(at)elisanet.fi

 

Toiminnantarkastaja: Ari Kuivalainen 0400 545 886, a.kuivalainen(at)luukku.com

Varatoiminnantarkastaja: Kaija Saarelainen, kaija.saarelainen(at)luukku.com

 

 

 

 

 

 

©2017 Lieksan Loiske - suntuubi.com