Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

Lieksan Loiske ry

Seuran sähköpostiosoite: lieksanloiske1@gmail.com

Hallitus 2019

Mervi Saviranta, puheenjohtaja, 0400 229929, mervi.saviranta(at)fimnet.fi

Nina Oinonen, varapuheenjohtaja, 050 320 1049, nina.oinonen(at)pp.inet.fi

Riitta Laatikainen, sihteeri, 050 5123035, laatikainenr(at)gmail.com

Pekka Turunen, jäsen, 0408297748, pekkaturunen46(at)gmail.com

Pentti Mainela, jäsen, 0400 887814, pentti.mainela(at)pp.inet.fi

Eeva Tirronen, jäsen, 0400 304 366, eeva.tirronen(at)luukku.com

Pertti Nevalainen, varajäsen, 040 520 5172, pertti.nevalainen(at)pp.inet.fi

Risto Kiiskinen, varajäsen, 040 5835128,risto.kiiskinen(at)telemail.fi

****************************

Rahastonhoitaja:

Satu Oinonen, 050 4114 232, satu.oinonen(at)pp.inet.fi

Tiedotus:

Nettisivujen ja Facebookin ylläpito ja päivitys: hallitus

Nettisivujen suunnittelu: Mari Jannela

Vaja- ja kalustovastaavat

Pekka Turunen, 040 8297 748, pekkaturunen46(at)gmail.com

Pekka Ikonen, 050 3666362, krissu.ikonen(at)elisanet.fi

Retkiluistinten varaukset:
 
Satu Oinonen, 050 4114 232, satu.oinonen(at)pp.inet.fi
 
Esko Oinonen, 050 351 0809, esko.oinonen(at)pp1.inet.fi

Toiminnantarkastaja: Kaija Saarelainen, kaija.saarelainen(at)luukku.com

Varatoiminnantarkastaja: Ritva Malinen, malinenritva(at)gmail.com

 

 

 

 

 

 

©2019 Lieksan Loiske - suntuubi.com