Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

Lieksan Loiske ry

Seuran sähköpostiosoite: lieksanloiske1@gmail.com

 

Hallitus 2018

Mervi Saviranta, puheenjohtaja 0400 229929, mervi.saviranta(at)fimnet.fi

Kaija Eisto, varapuheenjohtaja, 0400 304375,kaija.eisto(at)hotmail.com

Riitta Laatikainen, sihteeri 050 5123035, laatikainenr(at)gmail.com

Nina Oinonen, 050 320 1049, nina.oinonen@pp.inet.fi

Pekka Turunen, jäsen, 0408297748, pekkaturunen46(at)gmail.com

Pentti Mainela, jäsen, 0400 887814, pentti.mainela(at)pp.inet.fi

Pekka Lautanen, varajäsen, 0400 763742, pekkalautanen(at)gmail.com

Risto Kiiskinen, varajäsen, 040 5835128,risto.kiiskinen(at)telemail.fi

****************************

Rahastonhoitaja:

Satu Oinonen, 050 4114 232, satu.oinonen(at)pp.inet.fi

 

Tiedotus:

Nettisivujen ja Facebookin ylläpito ja päivitys: hallitus

Nettisivujen suunnittelu: Mari Jannela

 

Vaja- ja kalustovastaavat

Pekka Turunen 040 8297 748, pekkaturunen46(at)gmail.com

Pekka Ikonen, 050 3666362, krissu.ikonen(at)elisanet.fi

 

Toiminnantarkastaja: Ari Kuivalainen 0400 545 886, a.kuivalainen(at)luukku.com

Varatoiminnantarkastaja: Kaija Saarelainen, kaija.saarelainen(at)luukku.com

 

 

 

 

 

 

©2018 Lieksan Loiske - suntuubi.com